Hulphond in de strijd tegen eenzaamheid: Miriam uit Wijchen met haar hulphond Dora te gast in de Bibliotheek

Uitgelicht
Van onze redactie
28 september 2021

4 oktober 2021, van 15:00 tot 16:00, de Bibliotheek Wijchen, Campuslaan - de Vloer. Kosten: Gratis


De Wijchense Miriam Eisink en Trudie Albers van Hulphond Nederland zijn te gast in de Bibliotheek Wijchen. Zij vertellen hoe een hulphond kan helpen om eenzaamheid te doorbreken en te voorkomen en zij vertellen wat Hulphond Nederland allemaal doet.







Miriam vertelt over haar hulphond Dora: “Mijn hulp, mijn buddy, mijn maatje, echt mijn vriendje. Zij helpt mij om de regie over mijn eigen leven te houden”. Trudie neemt een van de toppers in opleiding mee, die ook haar kunsten zal demonstreren.

  U kunt zich hier aanmelden voor deze middag.

Meer informatie over Hulphond Nederland.

Deze middag wordt georganiseerd in het kader van de Week tegen Eenzaamheid. 
Kom erbij! In de Week tegen Eenzaamheid staat ontmoeting en verbinding centraal. De Week tegen Eenzaamheid 2021 is van 30 september t/m 7 oktober. 
Ook jij kunt vandaag iets betekenen voor iemand die zich eenzaam voelt. Een klein gebaar kan het verschil maken. Kijk hier hoe!



Dit bericht delen:

Lees ook
Advertenties