€1580,- na spontane ‘t Witte Paard-veiling voor Hospice!

Opmerkelijk
Van onze redactie
10 maart 2019
Tijdens de traditionele Carnavals-Matinee op maandag 4 maart in ’t Witte Paard hebben enkele Urnerijkers diep in hun Urn getast. Bart Gerrits, Sjaak Lijbers, John Valks en Frans Hormes deden het hoogste bod op de 4 kunstwerken die bij de opening van de matinee door Prins John d’n Derde, Prinses Nienke, enkele Wijchense huisschilders en het College van B & W op fanatieke wijze geschilderd werden.

Dit “Kleurrijk Rembrandt Project“ werd na afloop door de deskundige ogen van kunstenaar Hans van Mameren beoordeelt en deze overhandigde winnares Prinses Nienke de “Fien Simons Award”. Tijdens het feest zagen steeds meer Urnerijkers dat er iets moois aan het broeien was want men ging plotseling vanuit alle hoeken van de tent aan het opbieden voor deze schilderijen, vooral toen ze hoorden dat de opbrengst van deze spontane veiling naar Hospice Wijchen ging. Daarnaast gingen er vaste gasten van ’t Witte Paard met de pet rond waar velen ’n euro of consumptiemuntje in wierpen en dat leverden óók nog eens €80,- op!

Op de frontfoto overhandigen de gulle Urnerijkers Bart, Sjaak, John en Frans op zondag 10 maart een Cheque van € 1500,- aan Hospice Wijchen directeur Tjitske Huender.

Hulde voor deze prachtige spontane actie van de bezoekers van ‘t Witte Paard! Hospice voorzitter Rob Jeurissen reageert dan ook erg verheugd: “Bij ‘t Witte Paard komen al generaties lang hele families carnaval vieren. Er is daar veel plaats voor humor. Deze actie is een ultieme vorm van verbintenis van Wijchense mensen onder elkaar. Dit kon ook alleen maar dáár plaatsvinden - helemaal Super!”

Dit bericht delen:

Lees ook
Advertenties