Damien Knuiman uit Wijchen 3e op Europees kampioenschap 65cc motorcross

Sport
Van onze redactie
23 juli 2018
Na de voorwedstrijden in diverse Europese regio’s, was de finale wedstrijd in het Tsjechische Loket. Zaterdag in de tijdtraining klokte Damien een 2e tijd, zodat hij beide manches als 2e een plekje aan het starthek mocht kiezen. Zaterdag in de eerste manche ging hij als 4e de eerste bocht uit. In een straf tempo reed hij binnen twee ronden naar de koppositie, om met een ruime voorsprong van 8 sec de manche te winnen.

Zondag in tweede manche was de start minder, als 15e kwam hij langs het eerste meetpunt. Al snel reed hij  naar een 8e plaats, met voor hem een groep van 4 rijders dicht bij elkaar. Toen een rijder voor hem zijn motor onderuit trok en hem torpedeerde viel Damien terug naar de 15e plek.

Hij herpakte zich goed en wist nog op een 6e plaats te finishen, en kwam daarmee 1 punt te kort om de wedstrijd te winnen.



Als de valpartij er niet was geweest, wie weet? Al met al een sterk optreden van Damien Knuiman in dit sterke veld.




Dit bericht delen:

Lees ook
Advertenties