Het Oranje Fonds organiseert op 10 en 11 maart 2017, samen met duizenden organisaties in het land, weer NLdoet; de grootste vrijwilligersactie van Nederland. NLdoet zet vrijwillige inzet in de spotlights en stimuleert iedereen om een dag(deel) de handen uit de mouwen te steken.
Weg door de Berendonck 57, Wijchen, Duikteam De Kaaiman. Zaterdag 11 maart 10:30 - 15:00 uur, binnen- en buitenklus
Aan het water van Recreatieplas De Berendonck heeft duikvereniging De Kaaiman een eigen stek, met omkleedruimte. Deze kan door leden en gasten van de vereniging gebruikt worden voor en na de duik in de plas en voor een bezoek van het Onderwaterhuis 'Aquavilla'.Voor deze ruimte ligt zand. Hier wil men graag een betonnen vloer storten om geen modder na het duiken binnen te krijgen.
Resultaat
Strak, maar niet glad, vloertje
Bijzonderheden
Aangezien de omkleedruimte geen woonhuis/bedrijfspand is, is het officiele huisnummer dat KPN heeft gegeven heeft 'nabij 57'. In de praktijk is dat de oprit tegenover 57, aan het water.