Wittenhorst - AWC 0-0
Zondag stond de uitwedstrijd Wittenhorst 1 - AWC 1 op het programma, met als doel om de hatelijke 0 in de stand te verbeteren. In de eerste helft, in de regen op natuurgras en zonder tribune, wordt het een op en neergaande wedstrijd. In het verloop wordt AWC sterker en krijgt Safa Kizir 2 opgelegde kansen, die jammerlijk genoeg geen net treffen.
Qua grote kansen was de stand 1-3 voor AWC. De rust wordt echter bereikt met de brilstand 0-0. Na de rust gaat de wedstrijd in het eerste gedeelte op dezelfde voet verder, maar Wittenhorst wordt nu wel dwingender zonder grote kansen te creëren, mede ook door het goede keeperswerk van AWC-doelman Tijn. De schrik kwam er bij AWC goed in toen Daan de Bruin met een ernstige mogelijke hamstringblessure van het veld moest, terwijl hij goed in de wedstrijd zat. Wittenhorst rook bloed, maar door slordigheden aan beide zijden, is de eindstand met 0-0 vastgelegd.
De nul punten is uit de boeken en naar we hopen het begin van meer punten en daarmee het verlaten van de onderste regionen.