Wie gaat er verbouwen? Of juist slopen? Waar wordt er gekapt? Leest u hier de bekendmakingen van de gemeente Wijchen (wordt mogelijk nog aangevuld).
Bouwmelding WKB voor het bouwen van een woning Tunnelpad 30, Hernen
omgevingsmelding | Wijchen | 03-09-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Buiten behandeling stellen omgevingsvergunning Touwslagersbaan 35, Wijchen
omgevingsvergunning | Wijchen | 03-09-2026
Bekijk bericht |
|
Het uitbreiden van de woning met een berging Heilige Stoel 5016, Wijchen
omgevingsvergunning | Wijchen | 02-09-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Wkb melding bouw opslagloods Pieter Zeemanstraat 28, Wijchen
omgevingsmelding | Wijchen | 02-09-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Het verduurzamen, veranderen en het plaatsen van dakkapellen op het bijgebouw Heumenseweg 528, Wijchen
omgevingsvergunning | Wijchen | 02-09-2026
Bekijk bericht |
|
Melding voor het op de landbodem opslaan, zeven, mechanisch ontwateren of samenvoegen van zonder bewerking herbruikbare grond of baggerspecie op de locatie nabij Dorpsstraat 11 te Bergharen, Perceel BHR02-G-554 zaaknummer Z26MA.1890
omgevingsmelding | Wijchen | 01-09-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (particulier) op de locatie Kanariestraat 27 te Wijchen zaaknummer Z26MA.1905
omgevingsmelding | Wijchen | 01-09-2026
Bekijk bericht |
|
Melding voor het toepassen van grond of baggerspecie op of in de landbodem op de locatie Schaarsestraat 6 te Bergharen zaaknummer Z26MA.1869
omgevingsmelding | Wijchen | 31-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Melding voor het verwijderen van asbest (particulier) op de locatie Wijksestraat 5 te Bergharen zaaknummer Z26MA.1891
omgevingsmelding | Wijchen | 31-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Verleende omgevingsvergunning Heumenseweg 419 A Wijchen
omgevingsvergunning | Wijchen | 31-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Het afwijken van het omgevingsplan voor een zwembad Mandenmaker 9, Wijchen
omgevingsvergunning | Wijchen | 31-08-2026
Bekijk bericht |
|
| |
Het plaatsen van een nokverhogende dakkapel Oosterweg 157, Wijchen
omgevingsvergunning | Wijchen | 31-08-2026
Bekijk bericht |
|