’t Mozaïek Wijchen aa de Campusbaan viert dit seizoen haar 25-jarig jubileum. Om dit bijzondere jubileum feestelijk én betekenisvol te starten, organiseert het theater een benefietvoorstelling voor Stichting Hartekind.
Met deze benefietavond viert ’t Mozaïek niet alleen een kwart eeuw theater, cultuur en ontmoeting, maar het wil theater ook iets betekenen voor een belangrijk maatschappelijk doel. De opbrengst van deze avond komt volledig ten goede aan Stichting Hartekind. Deze organisatie zet zich in voor kinderen met een hartafwijking en hun families.
Een avond vol cabaret en muziek
Tijdens de benefietvoorstelling staat een gevarieerd programma met cabaret en muziek op het podium. Cabaretier en acteur Jules Keeris verzorgt een energieke en humoristische bijdrage. Met zijn tweede avondvullende voorstelling Knegsel-Zuid reist hij momenteel langs theaters door heel Nederland. Jules staat bekend om zijn scherpe humor, eigenzinnige stijl en veelzijdigheid als acteur, regisseur en muzikant.
Daarnaast zorgt Latinella band voor een muzikale sfeer met een unieke mix van bekende popklassiekers, latin grooves en synthesizers. De ervaren muzikanten combineren herkenbare melodieën met verrassende arrangementen, waardoor een optreden ontstaat dat zowel uitnodigt om te luisteren als om mee te bewegen.
Datum: zaterdag 12 september 2026
Tijd: 20.15 uur
Prijs: €25,00
Directe link: www.mozaiekwijchen.nl/voorstelling-seizoen-2627-benefiet
.jpg)