Expositie natuurdrukken van Sarah van Rossem in Batenburg

Van onze redactie
25 april 2026

Het tiende seizoen van zomerexposities in de Oude Victor opent met werk van Sarah van Rossem.

Bos en berm zijn voor Sarah van Rossem een bron van onderzoek. Hier volgt zij met aandacht natuurlijke processen en het spel van licht en kleur.
Tijdens wandelingen verzamelt zij materialen die in haar atelier een nieuw leven krijgen in (veelal groot) grafisch werk. Met een etspers drukt zij planten en takken in gelaagde composities, waarbij nerven en reliëf tastbaar blijven.
Haar werkwijze balanceert tussen controle en toeval, waarbij zij imperfecties omarmt. Kenmerkend voor haar afdrukken zijn de natuurlijke kleurtonen, gelaagdheid en subtiele overgangen.

Zondagen van 3 t/m 17 mei 13-17 uur. Ook geopend op zaterdag 9 mei en 14 mei (Hemelvaartsdag). Oude of St Victorkerk | Kruisstraat 7 | 6634 AG Batenburg
www.indeoudevictor.nl

Sarah van Rossem studeerde in 2015 af aan de Academie voor Beeldende Kunst en Vorming van Fontys Hogeschool voor de Kunsten in Tilburg. Haar werk werd tijdens de eindexpositie geselecteerd voor de “Best of Graduates” . In 2025, tien jaar na haar afstuderen, had zij haar eerste museale tentoonstelling in Museum Jan Cunen in Oss.
meer op sarahvanrossem.com


Dit bericht delen:

Advertenties