Afgelopen zaterdag 17 januari speelde Heren 1 tegen Harambee Heren 1, een tegenstander die Trivos eerder al met 3-1 wist te verslaan. Na de vorige wedstrijd, waarin de beslissende set op pijnlijke wijze verloren ging, was Trivos vastberaden om ditmaal geen ruimte te laten voor twijfel en te gaan voor een overtuigende overwinning.
De eerste set begon echter moeizaam voor Trivos. Het duurde enkele punten voordat het team echt begon te volleyballen, waardoor het onder de tien punten tegen een achterstand aankeek. Gaandeweg herpakte Trivos zich en wist het de set alsnog om te draaien. Met 25-19 werd de openingsset binnengehaald.
Ook in de tweede set bleef het stroef. Telkens wanneer Trivos een kleine voorsprong nam, wist Harambee weer aan te sluiten. Dat zorgde voor een set die ver voorbij de reguliere eindscore ging. Uiteindelijk trok Trivos nipt aan het langste eind: 30-28.
De derde set kende een vergelijkbaar verloop. Beide teams hielden elkaar voortdurend in evenwicht en geen van beiden wist echt afstand te nemen. In een zenuwslopende slotfase bleef het spannend tot het laatste punt, maar opnieuw was Trivos de gelukkigste: 31-29.
In de vierde en laatste set was de vechtlust bij Harambee zichtbaar verdwenen. Lange serviceseries aan Trivos-zijde, gecombineerd met veel fouten bij de tegenstander, maakten het verschil. In tegenstelling tot de eerdere sets werd deze set eenvoudig gewonnen met 25-10.
Met deze 4-0 overwinning boekt Trivos zijn eerste volledige overwinning van het seizoen. De volgende wedstrijd staat gepland op 31 januari om 17:00 uur, wanneer Trivos HS1 aantreedt tegen VoCASA HS3 in Nijmegen.
.jpg)