sc Woezik 1 - 3 Leones
Zondag 4 mei speelde sc Woezik haar een na laatste thuiswedstrijd van de competitie, tegen Leones. Een streekderby in de 2e klasse B in het West-district.
In de eerste helft kwam Leones al vroeg op voorsprong door een schot van verre afstand. "Leones begon sterk met heel veel positiewisselingen, maar wel op de wijze die wij grotendeels verwacht hadden. Daarop is ook aangestuurd en vooraf besproken wat te doen. In het eerste half uur was dat alleen niet zichtbaar. We waren aan het zoeken en kwamen er niet uit. Op een gegeven moment was het eindelijk duidelijk hoe ze speelden en wat wij daarop moesten doen. Toen stonden we een stuk beter gelukkig", vertelt trainer Kevin Joosten.
Uiteindelijk eindigt de wedstrijd in 1-3 voor Leones. Toch is de hoofdtrainer niet ontevreden. "We spelen met een groep die gemiddeld 19 jaar is met een 22-jarige als oudste speler. Dat zie je gewoon terug in het spel. Niet dat het slecht is, maar het is allemaal nog relatief jong en onbezonnen spel. Het duurt dan ook wat langer voordat iemand de leiding neemt. Het is goed om te zien dat dat uiteindelijk gebeurt en dat we ons terug in de wedstrijd knokken. Ik had bij de 1-1 ook wel het gevoel dat we het vast konden gaan houden maar helaas lukte dat niet. Ze hebben er hard voor gestreden."
Aankomende zondag gaan de Wijchenaren met de bus naar Amstelveen om daar de confrontatie aan te gaan met Roda '23.