Op vrijdagavond 28 juni wordt tussen 17.00 en 21.00 voor de tweede keer de kleinschalige Seizoensmarkt georganiseerd op het terrein van de Mijlpaal, Tunnelpad 3 in Hernen. Allerlei lokale aanbieders van seizoensgebonden producten zullen aanwezig zijn. Entree is gratis.
Op deze zomeravond komt het mooiste en het lekkerste uit de buurt samen. De aanbieders komen allemaal uit de directe omgeving.
Een aantal deelnemers is nu al bekend:
De Suikerbakker komt met heerlijke taartjes. BerryBakt heeft ambachtelijk ijs. De Smoking Bastards komen met hun mobiele visrokerij. De Kleine Heerlijkheid is er ook met hun eigen druivensap. Bankhoeve Vlees verkoopt varkensvlees. Els Klarenbeek komt met haar zomerse boeketten. Hans van Kerkhof van de Meulenhof en Bloemisterij-Kwekerij Gradussen komen met mooie tuinplanten. De firma Edenoord heeft zuivelproducten zoals kaas en yoghurt. De familie van Lokven brengt eieren naar de markt. Nesco heeft biologische champignons. De Wijchense Molen is aanwezig met meelproducten. Annemarie Schreven komt met zelfgemaakte jam. De Familie Broekman levert de aardbeien en de kersen worden geleverd door de familie Janssen Bernts. Het Smeeske boomverzorging brengt ambachtelijke honing.
De Mijlpaal is open voor koffie of een drankje. Francesco zal er zijn met de Pizzabus en van Doornik Partyservice bakt heerlijke hamburgers. Een tweemans-combo verzorgt de muziek.
Voor meer informatie de markt en over deelname: Hans van Kerkhof 06-51514664.