Wijkvereniging ’t Achterom viert in juni 50-jarig jubileum

Van onze redactie
2 juni 2024

Het bestuur Wijkvereniging ‘t Achterom: "Dit willen we niet onopgemerkt voorbij laten gaan en daarom organiseren we enkele activiteiten.
Op vrijdag 14 juni is er een receptie voor genodigden. We hebben ons uiterste best gedaan om alle oud bestuursleden en oud vrijwilligers persoonlijk uit te nodigen. Mocht u geen uitnodiging hebben ontvangen beschouw dan dit bericht als uitnodiging. Op zaterdag 15 juni is er een dag voor al onze huidige vrijwilligers."

Braderie
Op zondag 16 juni is er van 11.00 tot 17.00 uur een braderie. Hier is iedereen van harte welkom. Er zijn allerlei activiteiten te zien en te horen. Van Bigband Wijchen, koor Amicitia, accordeonclub Con Amore, Linedance, maar ook bloemschikken, koersbal, sjoelen enz.…. Verder is er ook een kleedjes/snuffelmarkt waar mensen een hobby kunnen tonen of spullen verkopen in een marktkraam. Ook is er voor kinderen een kleedjesmarkt.

Dit bericht delen:

Advertenties