De winter is bijna voorbij, de lente komt eraan! Op 31 maart is het Pasen en dat vieren wij vaak met een uitgebreide brunch. Als het even kan in de ochtendzon. "Dat gunnen wij natuurlijk iedereen, ook de mensen die afhankelijk zijn van de Voedselbank." Daarom heeft de Lionsclub Wijchen een actie opgezet om brunchpakketten samen te stellen voor de afnemers van de Voedselbank.
In Wijchen zijn meer dan 100 mensen afhankelijk van de Voedselbank. Wat zou het mooi zijn als zij een keer van een luxe brunch kunnen genieten. De Lions zamelen daarvoor geld in. Door de QR-code te scannen, kan iedereen geld overmaken. Dat geld wordt besteed aan de inkoop van heerlijke brunchpakketten. Zelf voedsel doneren kan niet.

Diverse bedrijven helpen al mee. Onder meer Drukkerij De Kleijn stelde posters beschikbaar en Albert Heijn zal deze maand de doneerknop van de statiegeldautomaat aan deze actie koppelen. Van elke euro gaat € 0,90 rechtstreeks naar deze Paasactie. De andere 10% is voor andere goede doelen waar de Lionsclub Wijchen regelmatig voor benaderd wordt. Uw bijdrage wordt dus voor de volle 100% besteed aan goede doelen. De donaties kunnen anoniem gedaan worden of met vermelding van uw (bedrijfs)naam.
De Lionsclub Wijchen zet zich met circa 25 leden geheel belangeloos in voor een betere samenleving. De club start regelmatig acties om goede doelen te ondersteunen. Zo wordt er oud en vreemd geld ingezameld, waarmee oogoperaties worden betaald in de derde wereld via Fight for sight. Hiervoor staat onder meer een zuil bij de Albert Heijn. In de maand december worden al jaren Douwe Egberts punten ingezameld voor pakken koffie voor de Voedselbank. In 2022 is de Lionsclub Wijchen een actie gestart rond de energiecompensatieregeling. In totaal is hiermee een bedrag van ongeveer € 75.000 opgehaald ten bate van de Vincentiusvereniging en de Voedselbank.
"Alvast enorm bedankt voor uw bijdrage!"