Adverteren op Wijchensnieuws moet in 2024 betaalbaar blijven!

Van onze redactie
17 januari 2024

Omdat veel ondernemers nu in een moeilijke fase met hun bedrijf zitten, zullen de online nieuwsmedia van Wijchensnieuws.nl de tarieven betaalbaar houden.

De tarieven voor het ondernemersnieuws, dat altijd gepost wordt op Website, Facebook, Instagram en Twitter van Wijchensnieuws, blijven hiermee al jaren zeer gunstig. Dit zeker gezien het grote bereik van meer dan 15.000 potentiële klanten!

Een advertorial met foto’s en acties kost bijvoorbeeld €75 excl. per post. Een topbanner waar het bedrijf, met doorlink naar de website, bij elk bericht direct zichtbaar is kost €200 excl per maand. Kijkt maar eens op de volledige tarievenlijst hier: https://www.wijchensnieuws.nl/tarieven 

Heeft u vragen, neem dan contact op met John Vrolijks via john@wijchensnieuws.nl of bel met 0621424309. Wij brengen graag betaalbaar meer klanten naar uw winkel of bedrijf!

Ps. Wij beschikken ook over het grootste online platform van Nijmegen met Nieuwsuitnijmegen.nl.


Dit bericht delen:

Advertenties