Voetbal: AWC bekert een ronde verder

Verslag door Peter van der Hoeven
21 oktober 2022

AWC speelde de bekerwedstrijd tegen SDV Barneveld met diverse invallers, o.a. Mels Langtang maakte zijn rentree na een blessure. De wedstrijd was rommelig van beide zijden en er waren veel ballen die niet aankwamen.

SDV kreeg in de eerste helft twee goede mogelijkheden, maar kon deze niet benutten. AWC was succesvoller: het was Sven Jansen die een voorzet van Lennart Nieuwenhuis in de 22e minuut fraai binnenschoot, 1-0. AWC bleef doorgaan en het was Wiebe Veltmaat die in de 39e minuut een corner binnenkopte, 2-0. Dit was tevens de ruststand.

In de tweede helft waren er weer wat wissels en daar werd het spel niet beter van. AWC kreeg nog wel een aantal mogelijkheden, maar kwam niet tot scoren. Ook lukte het SDV Barneveld niet om een geldig doelpunt te scoren omdat ze veelvuldig buitenspel stonden, waarover ze meerdere keren met de scheidsrechter in discussie ging.


Dit bericht delen:

Advertenties