Joan Ellen & Band bij Theater 't Mozaïek Wijchen

Muziek
Van onze redactie
1 april 2022

In 2019 begon Joan Ellen, singer-songwriter uit Nijmegen, aan haar solo-avontuur. In Kleve won zij toen de singersongwriter contest van Culucu en mocht zij het festival Blues in Zyfflich openen. Ook speelde zij in verschillende voorprogramma’s van onder andere Lakshmi en Joris Linssen & Caramba. 2022 wordt het jaar dat ze zélf een avond in theater ’t Mozaïek in Wijchen speelt.

Voorheen werd zij vooral door folkmuziek beïnvloed, maar na een muzikale reis naar o.a. Nashville, Memphis en New Orleans is de blues terrein in haar hart aan het veroveren.
Tijdens de show speelt Joan Ellen eigen werk met folk-, blues- en americana-invloeden.

Voor deze theatershow neemt zij haar begeleidingsband mee. Alle nummers zijn vanuit het hart geschreven over datgene in het leven dat indruk op haar maakt.

Kaarten voor deze show zijn verkrijgbaar via mozaiekwijchen.nl/theater/voorstellingen
Alvast luisteren naar de muziek kan via www.instagram.com/joan.ellen.music of www.facebook.com/joan.ellen.music


Dit bericht delen:

Advertenties