Yvonne Keuls is al meer dan een halve eeuw een veel gelezen en veel geprezen schrijfster. Zij werd geboren in Nederlands-Indië en kwam op zevenjarige leeftijd naar Nederland. Yvonne Keuls schrijft met warmte, humor en realiteitszin en weet met haar persoonlijke getinte en ontwapende werk een groot publiek aan zich te binden. Veel van haar boeken werden bekroond en zijn uitgegroeid tot klassiekers van de Nederlandse literatuur.
Yvonne Keuls weet haar schrijverschap met haar stem een extra dimensie te geven. Ze is een rasvertelster en neemt haar publiek mee op reis door haar leven en haar werk. En passant stelt ze ook haar familie, vrienden en huisdieren aan u voor en dat kan leiden tot hilarische momenten, vandaar de nogal uitdagende titel van het programma: FAMILIEGEDOE.
Haar muzikale intermezzo wordt verzorgd door Pax Gritter die Franse, Italiaanse en Engelse volksliedjes zal zingen en zichzelf daarbij begeleidt op haar gitaar.
Er zijn nog kaarten te boeken via www.mozaiekwijchen.nl
Datum: zondag 10 april. Tijd: 15:00 uur, Campuslaan Wijchen. Prijs: € 17,50
Foto: Mark Kohn