
“Onze pvc-vloeren zijn gemaakt om de zwaarste belastingen te kunnen weerstaan, van kinder/peuterspeelzalen, ziekenhuizen, zorginstellingen tot winkels in de hoofdstraat”, vertelt eigenaar Alex Boessen aan de Graafseweg 642 op Alverna.

“Dit houdt in dat uw pvc-vloer niet versplintert, afbreekt of barst ten gevolge van zware belasting. En hij ziet er (bijna moeiteloos) altijd prima uit. Zo hebben we onlangs bij De Meerval en Restaurant De Tyd gelegd en zijn we nu aan de slag bij De Eerste Stap!”

U leest het: Boessenvloeren is er voor zowel projecten als particulieren. In de mooie showroom van Alex en Amanda staan de diverse kwaliteitsvloeren prachtig opgesteld. Ook qua prijs zit u het best bij de pvc-vloerenspecialist van de regio! Maak een afspraak via
www.boessenvloeren.nl of bel
06-51630855.