MHC Wijchen D1 - Zevenaar D1 (2-1)
Vandaag speelden de dames van MHC Wijchen D1 een wedstrijd tegen Zevenaar. Na de goede pot tegen de Kromhouters, waarin helaas geen punten werden behaald, was het zaak om vandaag deze lijn door te trekken. Vanaf het eerste fluitsignaal zette Wijchen de tegenstander onder druk. Vanuit een goede organisatie had het controle over het spel en viel de terechte 1-0 door een doelpunt van Femke Sewalt.
In een van van de spaarzame uitbraken van Zevenaar viel de 1-1, waardoor de dames uit Wijchen opnieuw aan de bak moesten. Vlak voor rust werd het 2-1 na een doelpunt van Fleur Theunissen, waardoor de voorsprong weer een feit was.
Na de rust werd er meer druk gezet op de verdediging van Zevenaar, wat resulteerde in veel kansen. Zowel de keepster, de paal als een verdediger van Zevenaar op de lijn voorkwamen dat Wijchen verder uitliep. Hierdoor werd het eind vierde kwart opeens spannend toen Zevenaar nog een strafcorner wist te halen. Deze werd gelukkig niet verzilverd en dus waren de drie punten een feit.
Komend weekend speelt Wijchen D1 op vrijdag voor de Silver Cup in en tegen Venray. Twee dagen later spelen de dames uit tegen Uden.