Nog geen coronaversoepeling voor RepairCaféWijchen en wijkcentra

Vrijwilligerswerk
Van onze redactie
28 april 2021
Johan de Kievit van RepaircafeWijchen: "We houden de moed er in! De winkels mogen binnenkort open, de terrassen mogen binnenkort ook open. Maar de wijkcentra zoals de OZO, blijven vooralsnog gesloten.
De biljarters mogen niet biljarten in de OZO, de muziekvereniging mag niet oefenen in de OZO. En ook het Repaircafewijchen in de OZO mag niet open!
Tenminste, nu nog niet! Ik heb er goede hoop op dat we wellicht in juni of in juli een keer open kunnen gaan. We wachten vol ongeduld, maar wel met respect de mededelingen van het kabinet af. Zodra we open mogen, zal ik u dit gelijk meedelen op wijchensnieuws.nl!

Tot die tijd danken we u voor uw geduld.
Alle vrijwilligers,

Het RepaircafeWijchen is in principe elke eerste zaterdag van de maand geopend van 10.00 tot 13.00 uur open. U kunt tot 12.30 uur te herstellen/repareren dingen inbrengen. Plaats van handeling wijkcentrum OZO, Urnenveldweg 10.

Agenda 2021
zaterdag 1 mei - gesloten
zaterdag 5 juni
zaterdag 6 juli
augustus gesloten

Kijk ook eens op www.repaircafewijchen.nl

Dit bericht delen:

Lees ook
Advertenties