Op donderdagavond 18 februari, tussen 18.00 uur en 20.00 uur, zullen kapperszaken in Wijchen het licht aan maken in de salon en plaatsen daar een foto van op hun socialmediakanalen. De actie heeft de naam
#lichtvoordathetuitgaat. Alle kappers van Nederland willen hiermee laten zien dat:
- Ze voor hun klanten het licht aan doen, voordat dit niet meer mogelijk is
- Ze vechten voor hun bestaan en willen werken
- Ze weten dat de klanten op hen wachten.

We hadden een gesprek met Diana Giesbers van Diana’s Hairstyling in haar kapsalon in Wijchen Noord. “Onze klanten missen ons enorm en wij hun ook! We krijgen ontzettend veel mailtjes en whatsappjes over wanneer we weer los gaan. Vergeet niet dat we nu alweer 10 weken gesloten zijn!
Onze financiële situatie is slecht. We ontvangen niets. We hebben nu pas de loonkosten voor ons personeel aan kunnen vragen. We kunnen helemaal niets en dat is frustrerend. Wij doen met de actie mee omdat we zo snel mogelijk open willen!”
Wijchensnieuws staat achter de actie - we hopen dat we snel weer naar onze kappers kunnen!