Vincent van der Linden is een nieuwe fotograaf in Wijchen. “We gaan het anders dan anderen doen!”, vertelt de 31-jarige ondernemer. In de 135 m2 grote fotostudio zal ViWa Fotografie de volgende diensten gaan bieden: betaalbare fotoshoots voor alle typen fotografie: kinder- en portretfotografie, huwelijks- en bedrijfsfotografie, loveshoots, studio- én topkwaliteit foto's van uw favoriete huisdier.
Er is in Wijchen geen enkele studio die zo groot is waardoor je met een grote groep vrienden, familie of kennissen een prachtige fotoshoot kan maken.
Vincent: “We hebben voordat we open gaan nu al aanvragen van groepen van 12 en 16 personen. Hetgeen we tevens anders doen is het gebruik van vele speciale props. Dat zijn accessoires die te gebruiken zijn bij fotoshoots zoals een bellenblaasmachine en een rook- en windmachine!
Wist u dat ViWa ook kinderfeesten organiseert. “Dat doen Tamara en ik, compleet met limonade en frietjes en met leuke fotolijsten die we gaan versieren. Daarnaast maken we van elk kind een fotoshoot terwijl de groep leuk bezig gehouden wordt. Natuurlijk maken we ook een groepsfoto. Alle foto’s zijn tevens op canvas, aluminium of plexiglas te leveren!”